Будівництво власного будинку

Будівництво власного будинку або дачі – багатогранний процес. Як правило, індивідуальний житловий будинок будується на декілька десятиліть, недаремно існує таке поняття, як «родове кубло».

Проектування будинку вельми складний процес. Архітектор і дизайнер повинні відобразити в проекті будинку індивідуальність господаря нового будівель. При цьому з’єднати своє бачення будинку з тими побажаннями, які висловлює замовник будівництва.

Враховуючи те, що індивідуальний будинок має свої


специфічні особливості, велику увагу потрібно приділяти зовнішньому вигляду споруди. Найперше враження від будинку і про його господаря, гості отримають на підході до котеджу. Тому, окрім зовнішнього вигляду, не менш важливе значення має вид прилеглої території. При розробці плану будівництва і проекту будинку, особлива увага повинна бути приділена дизайну всієї території, що оточує будинок.

Огорожа навколо будинку і коміра – своєрідне обличчя будинку. Ці найважливіші елементи повинні забезпечувати не тільки безпеку житла, але і бути прикрасою заміського будинку. Звернетеся до фахівців для того, щоб ці елементи були витримані в одному стилі із спорудою. Тоді огорожа і ворота, разом з будинком створюватимуть єдиний архітектурний комплекс.

Лужок біля будинку і сама ділянка – багато розповість про господаря володіння. Звернувшись до послуг фахівців з ландшафтного дизайну, ви зможете створити навколо будинку неповторну атмосферу. Майстри дизайну застосують на вашій ділянці найрізноманітніші прийоми, що дозволяють затінити недоліки ділянки і привернути увагу до достоїнств. У вас на ділянці з’являться живоплоти, альпійські гори, штучні водоймища і т. п.

Фасад заміського будинку повинен бути особливим шедевром майстерності дизайнера. Справжній майстер, що майстерно володіє своєю професією, створить з фасаду індивідуально удома архітектурний шедевр.

Замислюючись про будівництво індивідуально житлового будинку, звернення до фахівців допоможе побудувати будинок, який буде по справжньому будинком вашої мрії. Архітектор і дизайнер розроблять індивідуальний проект новобудови, підкреслений ваш соціальний статус і відобразять всі побажання і переваги замовника.

Будівництво власного будинку