Щодо модних напрямків

Ще декілька років тому власники заміських будиночків не дуже переймались архітектурним стилем своїх володінь. Сьогодні ж змінився менталітет власника, з’явились нові будівельні технології, що привели до широкого впровадження нових архітектурних форм в дачне будівництво. Зараз дачні поселення не являють собою сумну картину однотипних будиночків. Увазі забудовників представлене розмаїття


будівельних та оздоблювальних матеріалів. В наші дні можна за короткий строк звести будинок з каркасних панелей чи пінобетонних блоків. А можливо замовити і уже готовий будинок з клеєного брусу чи оциліндрованої колоди.

Щодо модних напрямків

Власники дачних володінь намагаються не тільки створити будинок у якомусь стилі, а й втілити в ньому свою індивідуальність, свої уподобання. Значна увага приділяється не тільки внутрішньому плануванню та оздобленню, а й зовнішній конструктивній архітектурі. Скажімо, років чотири тому заміські поселення нагадували про епоху Середньовіччя – заможні власники оздоблювали дахи три – чотириповерхових будинків-замків баштами різних розмірів. Здається, на сьогодні така мода поступається сучасним зручним не громіздким формам. Все частіше використовуються скляні та металеві конструктивні елементи.

Великої популярності набули будинки з брусу. Згідно технології – вони підлягають послідуючому оздоблюванню. Для таких цілей часто використовується сайдинг. Він має не тільки декоративні, але й звичайні будівельні функціональні навантаження. Перш за все, він захищає будинок від несприятливих погодних умов та додає додаткової теплоізоляції. Крім того, сайдингове покриття придає будинку акуратності і охайності. Завдяки сайдингу такі будинки мають дивну схожість з канадськими чи американськими будинками. Схожості добавляють і деякі конструктивні елементи, наприклад, еркер чи, можливо, відкрита тераса з дощатою підлогою. Та кожний з додаткових елементів потребує додаткових фінансових витрат, тому власник вибирає свою цінову категорію і відмовляється від додаткових декораторських елементів.

Щодо модних напрямків