двері від lvivdoors

Вікна і двері при будівництві будинку

При внутрішніх будівельних роботах важливо, щоб двері і вікна були забарвлені. Звичайно двері і вікна фарбують за допомогою пензлика, іноді можуть використовувати валик. Завжди рекомендують фарбувати двічі. Таким чином, фарба має красивий колір і може довго не лущитися і не стиратися. Після фарбування таким чином вікна і дверей мають прекрасний вигляд.

двері від lvivdoors

двері від lvivdoors

Перед фарбуванням вікон і дверей в місцях, де є щілини або дірки треба замазати. Для мастики можна використовувати суху крейду і натуральну оліфу. Як додатковий матеріал для мастики рекомендується використовувати сухі свинцеві білила і залізний сурик. Бувають вікна, в яких є великі щілини. Для замазування таких щілин необхідна різна мастика. Вищезгадані матеріали для приготування мастики можна використовувати в різних пропорціях. Все залежить від того, яку щілину необхідно замазати, і в якому місці на вікні вона знаходиться.

Мастика для вікон і дверей готується у такий спосіб. Необхідно визначитися з рецептом мастики. Після цього на певну поверхню (шматок фанери, лист рівного шиферу) висипається горою необхідна кількість крейди. По центру гори треба зробити маленьке поглиблення. У це поглиблення треба налити оліфу, спочатку підігріту. Все це треба змішати шпателем до отримання однорідної маси.

Після отримання однорідної маси, мастика не готова до використання (вона дуже прилипає до рук). Для повного приготування її рекомендують певний час перемішувати, розкочувати. Така однорідна маса завжди повинна бути густої консистенції і не мати ніяких прошарків. Також мастика не повинна роздвоюватися на окремий матеріал: на крейду і оліфу. Все повинно бути однорідно.

Якщо якісно приготувати мастику для вікон і дверей, то вона матиме високу еластичність, буде досить м’якою. Також вона легко буде прилипати до різних будівельних матеріалів (скло, дерево, бетон, метал). Якщо не правильно приготувати мастику, то з часом вона просто розтріскається і випаде.

Двері і вікна рекомендують фарбувати щорічно. Покладіться на свій смак і виберіть красивий колір фарби, а також зробіть правильну мастику.

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий